pon12112017

Back Vi ste ovde: Naslovna Info Vesti Obrazovanje Besplatna obuka iz programiranja

Besplatna obuka iz programiranja

Pedagoško društvo informatičara Srbije organizuje besplatnu obuku iz programiranja pod nazivom “Razvoj algoritamskog razmišljanja kao osnove programiranja – ulog u budućnost”. Sadržaji obuhvaćeni kursom odgovaraju sadržajima koji se izučavaju u početnim godinama učenja programiranja, kroz informatiku u osnovnoj ili odgovarajuće predmete u srednjim školama.

Pored početnog rešavanja problema na algoritamskom novou, kurs predviđa i izradu Windows aplikacija kodiranjem u programskom jeziku Visual C#.

Uslovi

• Kurs je prvenstveno namenjen učenicima 7. i 8. razreda osnovnih škola
  • kao i učenicima 1. i 2. razreda srednjih škola bilo kog profila

Prijava

Prijave preko onlajn obrasca na LINKU. Broj mesta je ograničen. Prijave traju do 16.04.2017. ili do popune mesta.