pon12112017

Back Vi ste ovde: Naslovna Učenici Aktivnosti Parlament Palac gore uz nas,niste sami,budite nam prijatelji

Palac gore uz nas,niste sami,budite nam prijatelji

Parlament naše Gimnazije ''9. maj'' je danas, 01.11.2012., u saradnji sa parlamentom umetničke škole organizovao druženje i posetu školi za osnovno i srednje obrazovanje osoba sa posebnim potrebama ''14. oktobar''. Cilj ovog druženja je podizanje svesti o problemu koji imaju deca sa posebnim potrebama.

Zajedno sa parlamentarcima naše i umetnicke škole, deca su iskazivala svoju kreativnost u okviru radionice "Jеsen". Akciju su sprovele profesorke zadužene za rad parlamenata.

Zahvaljujemo se članovima parlamenta naše i umetničke škole i radujemo se daljoj saradnji.

Učenički Parlament gimnazije ''9. maj''